Svatební stránky

můj účet

Nápověda

Časté dotazy

Co je služba nasesvatebni.cz?

Je to systém předpřipravených osobních svatebních internetových stránek, kde stačí pouze doplnit texty a fotografie.

Nyní máte k dispozici profesionálně vypadající stránky s minimem věnovaného času a bez znalostí tvorby webových stránek.

Kolik to stojí? Jak dlouho budou stránky fungovat?

Za 12 měsíců zaplatíte pouze 450 Kč. Tato čáska je konečná, žádné skryté poplatky.

Co vše je v ceně?

Při registraci si zvolíte motiv (vzhled vašich stránek) a vlastní subdoménu pod adresou .nasesvatebni.cz, tedy např. novakovi.nasesvatebni.cz, zde máte k dispozici předpřipravené sekce, do kterých pouze vložíte vlastní texty a fotografie.

Tímto budou stránky připraveny pro vaše návštěvníky.

Počet fotografií, darů, hostů a vzkazů je neomezený. Záleží jen na vás, kolik toho budete na stránkách chtít mít.

Co přesně znamená neomezený počet?

Neomezený počet znamená, že opravdu můžete vložit tolik fotografií, hostů a darů, kolik budete chtít. Samozřejmě to neznamená, že při zneužití nemůžeme zasáhnout.

Až budete vybírat fotografie na svoje stránky, vyberte jen ty nejlepší a ušetřete tak čas svým návštěvníkům. Ne každý má čas a chuť procházet desítky podobných fotografií.

Jak službu zaplatíme?

V současné době můžete platit pouze převodem na účet. Instrukce ohledně platby obdržíte po vyplnění fakturačních údajů na váš e-mail, který jste zadali při registraci. V budoucnu nabídneme více možností platby, v nejbližší budoucnosti placení kartami Visa a Mastercard.

Jak si zřídím tuto službu?

Návod najdete v sekci Jak na to.

Jak dlouho mohu službu využívat?

Služba je aktivní 12 měsíců ode dne registrace. Po svatbě můžete prostřednictvím stránek poděkovat hostům, vložit fotografie ze svatby či svatební cesty.

Je nějakým způsobem omezeno, co mohu na stránky vložit?

Ano, na stránky je zakázáno vkládat cokoliv protizákonného, obsah, ke kterému nevlastníte autorská práva atd. (bližší informace najdete v podmínkách užití). V případě porušení těchto podmínek si vyhrazujeme právo stránky kdykoliv deaktivovat.

Pokud budete stránky používat k tomu, k čemu by měly sloužit, nemáte se čeho bát.